23:50
22.07.2021

Журналіст Лаврів розповів про кандидата на Голову митниці України, наближеного до Росії (ВІДЕО)

На сьогоднішній день триває конкурс на Голову державної митної служби України

Уряд оголосив конкурс на Голову державної митної служби України. У Національному агентстві з питань державної служби до відкритого фіналу пройшло троє претендентів: Павло Рябікін, Владислав Суворов иа Олександр Федоришин.

Про це на своєму Telegram-каналі “Lavriv PRO” повідомив журналіст Роман Лаврів, пишуть “Львівські новини”.

Один із кандидатів Владислав Суворов – заступник Голови державної митної служби України, родом з Ізмаїла.

” Щоб ви розуміли, то я коротко нагадаю вам за оточення , яке суне Владислава Суворова на Голову української митниці. Цей Влад Суворов – це є син Володимира Суворова, який після ліквідації Ізмаїлівської митниці очолював митний пост “Ізмаїл” до початку 2015 року. На посаду він же був поставлений своїм кумом Степаном Дереволковим з однією метою – супровід нелегальних схем Курченка з нафтопродуктами. Схема була проста: порти “Ізмаїл” та “Рені” проходили  морські судна з дизельним паливом та бензином, вантаж заявлявся в режимі “транзит”, за документами перевантажувався на річкові танкери, які потім без цього вантажу йшли за кордон. Нафтопродукти ж залишалися на території України без будь-якого оподаткування”, – розповідає журналіст.

Лаврів додає, що у 2015 році за даним фактом було порушено кримінальну справу. П’ятеро людей, у тому числі Володимир Суворов, звільнилося з митниці і тривалий час переховувалися в Росії.  На сьогоднішній день слідство закінчилось, з боку митниці фігурувати будуть тільки три “терпіли”, які перебували у СІЗО.

“Після звільнення з митниці Суворов-старший поїхав до Криму, швидше за все в Керч. Яка різниця на кого працювати: на Україну чи Росію?! Головне – хабарі брати. Йому там обіцяли працевлаштування в митницю і в цей же час там перебували і його куратори. А куратори – це Калетник, Дереволков, Гіла”, – зазначає Лаврів.

У 2015 році на Кримській митниці почалось переформатування штату, а також підтвердили інформацію про перехід Гіли на сторону окупантів. У приймальній Київської обласної митниці повідомили, що їх начальник знаходиться в офіційній відпустці. Раніше колишній голова митної служби, віце-спікер парламенту Ігор Калетник та його команда на початку березня  провели ряд нарад у Російській федеральній митній службі.

“Результатом зустрічі стало відрядження до Криму Сергія Гіли в ранзі радника федеральної митної служби Росії. При тому, що він досі залишається керівником Київської обласної митниці. Делегація із шести чоловік прибула до Криму у березні. ЇЇ очолював начальник управління міжнародного співробітництва федеральної митної служби Росії Сергій Коваленко, який представив же Сергія Гілу, як представника федеральної митної служби Росії в Криму. Тепер ви розумієте, чому оточення Суворова заточене, щоб далі впроваджувати свій схематоз”, – пояснив Лаврів.

Також він додав, що Ілля Павлюк, як наближена до Президента України людина, пропихає Суворова-молодшого на голову державної митної служби України.

“Контрабандна імперія Павлюка розквітла при Януковичу, коли митницею керував Калетник та Дереволков. Саме завдяки їм Ілля Павлюк став багатим, а потім через це “чесне” зароблене багатство і впливовим. Чому ви, правоохоронці, пропускаєте такі факти та дозволяєте таким, як Калетник, Дереволков і  далі впливати на кадри та долю державної митної служби України?! Пане Президент, не забагато співпадінь? Зверніть увагу на своє оточення, яке використовує ваше ім’я у своїх корисливих цілях”, – зазначив Роман Лаврів.

Читачам також цікаво:

 

 

 


          
                    
        

Коментарі