13:29
05.09.2022

Зрадник, який здав позиції “Азову”, отримав 16 років в’язниці

Його спільник отримав 10 років позбавлення волі

До 16 років в’язниці засудили українця, який передавав російській ФСБ інформацію про дислокацію батальйону “Азов” та інші розвідувальні дані.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Про це повідомляє Служби безпеки України, пишуть Львівські новини.

Представники російської ФСБ завербували жителя Київщини у 2017 році. Зокрема, до лютого 2022 року він передавав іноземній розвідці місця дислокації батальйону “Азов” та інформацію про окремих військовослужбовців.

З травня 2022 року, перебуваючи в Єгипті, чоловік через соцмережі вийшов на донецьких бойовиків самопроголошеної псевдореспубліки та почав співпрацювати з ними.

Разом із жителем Чернігівщини він передавав бойовикам інформацію про розташування шкіл та дитсадків на Чернігівщині, а також місця дислокації Збройних сил України.

На початку червня чоловік повернувся до України, у Чернівецьку область, де збирав інформацію про дислокацію об’єктів критичної інфраструктури: залізничних переїздів, тунелів, мостів, час проїзду поїздів.

Він також мав розвідувати місця розташування резервуарів з пальним та дислокацію українських військових підрозділів на Буковині. Отримані дані ворог планував використати для диверсій: вибухів на об’єктах залізниці, логістичних складах та ін.

Читачам також цікаво:

Коментарі