16:26
03.04.2021

Зрадили державу: ДБР відкрила кримінальне провадження щодо Медведчука і Козака

Заява Олексія Гончаренка стосувалась висловлювань Медведчука та Козака в інтерв’ю російському пропагандистському телеканалу RT.

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження про державну зраду щодо лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука і його соратника Тараса Козака.

Про це повідомляє депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці у Facebook, пишуть “Львівські новини”.

“ДБР відкрила кримінальне провадження про державну зраду Медведчука і Козака. Таку інформацію я отримав від Офісу генпрокурора у відповідь на мою заяву про вчинення дій Медведчуком і Козаком, які підпадають під статтю 111 Кримінального Кодексу України (державна зрада). Мою заяву долучили до матеріалів кримінального провадження, яке уже ведеться Державним бюро розслідувань” – йдеться у повідомленні.

Крім того нардеп додав, що його заява стосувалась висловлювань Медведчука та Козака в інтерв’ю російському пропагандистському телеканалу RT.

“Нагадаю, моя заява стосується висловлювань Медведчука (в тому числі у поєднанні з діями, вчиненими його однопартійцем Тарасом Козаком) у інтерв’ю російському пропагандиському телеканалу RT. Там Медведчук коментував питання, які стосувалися введення санкцій РНБО щодо Козака, а також анулювання ліцензій 112, ZIK та NewsOne. Тоді він допустив ряд висловлювань, які можна трактувати як державну зраду” – зазначив Олексій Гончаренко.

Також читайте:

 

Коментарі