У Львові зафіксували перший випадок обмороження та переохолодження у цьому сезоні. На колії знайшли нетверезого чоловіка, який був непритомним. Його госпіталізували у важкому стані.
Про це повідомляє Перше територіальне медичне об’єднання міста Львова, пишуть “Львівські новини”.
Працівники залізниці знайшли прямо на коліях чоловіка, який був непритомним. 54-річного мешканця Львова, який до того ж був напідпитку, забрали у реанімаційне відділення Першого територіального медичного об’єднання.
Фото: Перше територіальне медичне об’єднання міста Львова
Чоловік перебував у важкому стані. У нього були ознаки обмороження та порушення життєвих функцій. Наразі вже відомо, що чоловік прийшов до тями, його перевели у Центр термічної травми, де він буде лікувати незначні обмороження рук.
Найчастіше у людей трапляються поверхневі обмороження, від яких страждають відкриті ділянки шкіри. Діти можуть обморозити кінцівки та шкіру швидше за дорослих.
“Аби відігріти ці ділянки достатньо трішки їх зігріти: сховайте руки під пахви, а обличчя прикрийте рукавичками. При легкому обмороженні шкіра стає блідо-рожевою, а впродовж доби можуть з’явитися пухирці, як при опіках. Увага! При такому обмороженні ні в якому разі не можна розтирати шкіру і запихати руки у гарячу воду”, – йдеться у дописі.
Експерти радять знімати мокрий одяг або взуття та відігрівати кінцівки у теплій ковдрі.
Також варто пити гарячий чай та спостерігати за ураженими ділянками. Якщо через шість годин стан шкіри не почне поліпшуватися, а болючі відчуття не зникнуть, потрібно негайно звертатися до лікарні.
“Найстрашніше – важкі обмороження. Їх можна розпізнати за набряками, потемнінням шкіри, а також нечутливістю в ділянці обмороження. У таких випадках варто негайно звертатися до лікарів!”, – додали експерти.
Коментарі