09:03
21.04.2023

Гуменюк повідомила, коли може бути наступний масований ракетний удар

Удар ворог може присвятити якраз своїм сакральним датам

Росіяни поступово готуються до нових ракетних атак по території України. Про це свідчить досить довга пауза без ударів з повітря.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Як заявила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк в ефірі “Еспресо” загроза повітряних атак можлива під час сакральних для росіян дат, пишуть Львівські новини.

“Така довга пауза, яка витримується ворогом від крайнього масованого ракетного удару, може свідчити про підготовку до якогось значущого, за його мірками, повторення масованої ракетної атаки. Навряд чи у противника вистачить сил, засобів та часу на підготовку кількох таких ударів, але на один, напевно що, назбирають. Цілком ймовірно, що такий удар ворог може присвятити якраз своїм сакральним датам, як він любить це робити з певним символізмом, тобто в районі 9 травня”, – сказала Гуменюк.

Однак не варто прив’язуватися до якоїсь певної дати. Атака може відбутися як і раніше, так і пізніше 9 травня.

“Треба розуміти, що підступність агресора досить потужна, тому він може, враховуючи наші очікування 9 травня, використати цей елемент атаки раніше. Відповідно, не варто міцно прив’язуватися до якоїсь дати. Треба усвідомлювати, що у морі є російські ракетоносії, що споряджені та готові до використання, тому ракетний удар може бути у будь-який час, у тому числі й з залученням авіації та “шахедів”, – додала Гуменюк.

Читачам також цікаво:

Коментарі