09:51
19.07.2021

На Львівщині обвалився будинок, в якому раніше загинуло вісім людей: деталі

Зараз ухвалюється рішення про демонтаж аварійної конструкції

Вчора, 18 липня, у місті Дрогобич Львівської області   обвалилася частина чотириповерхового будинку на вулиці Грушевського, 101, який був відселений ще у 2019 році.

Про це інформує “Радіо Свобода”, пишуть “Львівські новини”.

В аварійному будинку могли бути безхатченки, але наразі інформації про жертв чи постраждалих немає. Рятувальники і поліцейські перевіряють місце обвалу.

До Служби порятунку «101» повідомлення про обвал надійшло о 13 годині. Для огляду залучено 7 осіб та 1 одиницю спецтехніки. Будинок оточено представниками служб екстреного реагування.

За інформацією Дрогобицької міської ради, ухвалюється рішення про демонтаж аварійної конструкції, що розташована між двома обваленими під’їздами.

У міській раді пояснюють, що досі демонтаж будівлі не можна було здійснити через дію арешту суду, під яким будинок перебував з 2 вересня 2019 року до 24 червня 2021 року. До 29 червня 2021 року діяв термін можливого оскарження рішення суду.

У цьому будинку 28 серпня 2019 року, о 2.43 ночі обвалився один із під’їздів. Тоді  загинули вісім людей, у тому числі п’ятирічний хлопчик. Ще вісім мешканців отримали травми різної важкості. 82 особи визнані потерпілими.

Всі мешканці були виселені і отримали гроші на придбання нового житла. Сьогодні зруйновано частину будинку, що прилягала до обваленого під’їзду.

Читачам також цікаво:

 

Коментарі