19:20
21.01.2021

На чемпіонаті з вільної боротьби збірна Львівщини посіла почесне третє місце

Ці змагання є відбірковими на чемпіонат Європи, який відбудеться у квітні в Польщі

У Харкові сьогодні, 21 січня, тривають фінальні поєдинки чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків. Нашу область на змаганнях представляли 16 спортсменів, повідомляє пресслужба Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

27-річний Олексій Доманицький, представник Львівської школи вищої спортивої майстерності, став віцечемпіоном України у ваговій категорії 86 кг.

Ще троє представників Львівської школи спортивної майстерності: Ярослав Гурський у вазі 61 кг, Михайло Гурський у ваговій категорії 70 кг та Євген Добовий у вазі 74 кг стали бронзовими призерами змагань.

Бронзу змагань виборов і вихованець КДЮСШ «Атлет» Юрій Ідзінський у вазі 125 кг. Близьким до медалі був і Андрій Харковський з Львівського фахового коледжу спорту, який виступав у ваговій категорії 92 кг та зайняв 5 місце.